Powrót DYCHÓW 23.11-24.11.2007

Pod koniec listopada 2007 r. firma ELADO była organizatorem spotkania szkoleniowego, które odbyło się w malowniczym pensjonacie w Dychowie. Na zaproszenie organizatorów przybyli dostawcy współpracujący z ELADO oraz liczna grupa odbiorców zaproszonych na szkolenia.
Zaproszeni producenci Gutta, Cerabud, CRH-Klinkier, Ursa oraz EkoGips przeprowadzili prezentację swoich produktów połączoną ze szkoleniem technicznym oraz udostępnili materiały informacyjne na temat swoich produktów.


Część szkoleniowa zakończyła się wspólną kolacją, po której kontrolę nad imprezą przejęła grupa Piratów. Piraci bezlitośnie rozbawiali obecne towarzystwo mocnym jak rum pirackim humorem. Cały czas podrywali uczestników imprezy do wspólnego śpiewania i zabawy.
W połowie imprezy kontrole nad pirackim okrętem przejęła zaprzyjaźniona dywizja wojskowa. Przeprowadziła surową musztrę oraz szkolenia poligonowe. Najdzielniejszym szeregowcom zostały wręczone nagrody ufundowane przez organizatorów oraz zdjęcia z wspólnych manewrów i mapy poligonu.
Na koniec wspólnej zabawy wielu uczestników przyznało, że takiej porcji dobrej zabawy i humoru dawno nie mieli.

[MS]