NAJLEPSZE MARKI,
DOBRA JAKOŚĆ,
NAJNIŻSZE CENY


Szeroki wybór kolorów i faktur cegieł klinkierowych umożliwia dostosowanie elewacji domu nie tylko do krajobrazu naturalnego, ale również do indywidualnych potrzeb.

Bogate wzornictwo i kolorystyka sprawiają, że dachówki ceramiczne mają zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, budynkach użyteczności publicznej, jak i na dachach restaurowanych obiektów zabytkowych.

Cegła klinkierowa - trwała i elegancka elewacja przez wiele lat. Nie wymaga odnawiania i remontów, ponieważ niska nasiąkliwość cegieł i płytek niweluje osiadanie zanieczyszczeń.

Blachodachówki - idealne rozwiązanie do szybkiego i taniego pokrycia dachu domu lub budynku. Pokrycie dachowe z blachy powlekanej dzięki dużej ilości dostępnych kolorów gwarantuje nietuzinkowy wygląd i wiele lat użytkowania.

System rynnowy w wielu odcieniach kolorystycznych, całkowicie odporny na korozję, nie wymaga malowania, jest łatwy do utrzymania w czystości, czego efektem jest bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Wełna szklana dostępna w różnych grubościach i o różnych parametrach cieplnych. Przeznaczenie na ściany, dachy, stropy, sufity podwieszane itp.

Beton komórkowy to nowoczesny materiał budowlany. Skutecznie chroni budynek przed utrata ciepła.

Producent pap zgrzewalnych i tradycyjnych.

Płyta OSB, wym. 2500mmx1250mm
Dostępne grubości : 8, 10, 12, 15, 18, 22, 22P+W, 25, 25P+W [ mm ]
Dostępne również szeroka gama paneli podłogowych.

Producent hydroizolacji i chemii budowlanej, styropianu, pap

Producent chemii budowlanej:
gładzie, gipsy, tynki, grunty, zaprawy cementowe,masy szpachlowe, kleje itp.

Megaron - producent mieszanek mineralnych typu gładzie i kleje gipsowe do wewnętrznych prac wykończeniowych w budownictwie.

TYTAN PROFESSIONAL to marka produktów innowacyjnych o najwyższej jakości, przeznaczonych do wykańczania oraz renowacji mieszkań, biur, budowli przemysłowych np. pianki, silikony.

Producent posiada w swojej ofercie: siatki ogrodzeniowe, słupki ogrodzeniowe, panele ogrodzeniowe, bramy przesuwne.

W ofercie kilkanaście kolekcji drzwi wewnętrznych CLASSEN w kolorach: biały, buk, klon, calvados, olcha, mahoń, orzech i wiele innych.