Z życia Elado

Nasze motto: "Z NAMI BUDUJ OD PIWNICY AŻ PO DACH"

ELADO to hurtownia materiałów budowlanych. Na rynku istniejemy od roku 1992, wciąż się rozbudowując i unowocześniając. Prowadzimy sprzedaż niemal wszystkich wyrobów z branży budowlanej.  
 
W ofercie mamy ponad 5000 produktów:  
- POKRYCIA DACHOWE  
- CERAMIKĘ ŚCIENNĄ  
- PŁYTY OSB I PODOBNE  
- SYSTEMY OGRODZEŃ  
- CHEMIĘ BUDOWLANĄ  
- STOLARKĘ DRZWIOWĄ I OKENNĄ  
- BRAMY GARAŻOWE  
- SYSTEMY DOCIEPLEŃ  
- SYSTEMY RYNNOWE  
- SYSTEMY KOMINOWE   
i wiele innych...

Zapraszamy do zakupów detalicznych i hurtowych. Jesteśmy akcjonariuszami grupy PSB - Polskie Składy Budowlane. Grupa PSB jest największą w Polsce siecią hurtowni materiałów budowlanych. Współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi polskimi i zagranicznymi producentami materiałów budowlanych.

Pomożemy Ci zaplanować budowę Twojego wymarzonego domu, lub remont mieszkania. W budowie domu przygotujemy dla Ciebie podstawową ofertę materiałowo – cenową, która będzie zawierała ilości oraz ceny materiałów budowlanych. Doradca techniczny ułatwi Ci wybór producenta: fundamentów, ścian zewnętrznych, działowych, ocieplenia, stropów, kominów oraz dachu. W remoncie mieszkania pokażemy Ci katalogi oraz próbki, które pomogą w wyborze najlepszych i najnowszych produktów budowlanych za rozsądna cenę. Do wyboru mamy materiały do suchej zabudowy, gipsy, chemię budowlaną, panele oraz drzwi. Posiadamy również mieszalnik tynków, dzięki niemu w ten sam dzień możesz mieć swój wymarzony kolor. Dzięki nam Twoje wnętrze będzie takie jakie sobie wymarzyłeś.

Zapewniamy miłą obsługę i fachowe doradztwo oraz bardzo atrakcyjne ceny. Dojeżdżamy do każdego klienta. Posiadamy własne samochody dostawcze: ciężarowe i specjalistyczne HDS. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych konkursach na Facebooku i stronie internetowej. Zgłoś się do Programu Lojalnościowego, w którym sam wybierasz nagrodę - zbierając punkty. Odwiedź nas na ul. Batorego 118B w Zielonej Górze, zadzwoń lub napisz e-mail. Czekamy właśnie na Ciebie...